Team

Het zeer gemotiveerde team van De Nieuwe Kring bestaat uit enthousiaste leerkrachten en onderwijsondersteuners die samen met de schoolleiding het onderwijs op De Nieuwe Kring vorm geven. Jenaplanonderwijs is een dynamisch proces. Zelfstandigheid, verantwoordelijkheid en samenwerken zijn steeds terugkerende elementen in de manier van lesgeven en vanzelfsprekend ook in het omgaan met elkaar.  

 team DNK2 ed

Leerkrachten schooljaar 2020-2021
Onderbouw leerjaar 1-2

groep leerkracht Ma. Di. Wo. Do. Vr.
Tuin Olga Kuiper 0 0 0    
Claudine Gimbergh       0 0
Circus Rineke Eising 0    0  
José Vrij     0   0
Luchtkasteel Hadewych Tulkens 0 0 0    
Nienke van de Kraats (tijdelijk)
Daniëlle Mica start na de meivakantie in het Luchtkasteel.
       0  0
Sprookjesbos Roos Polman 0  0  0    
Astrid Das      0 0 0

 

Middenbouw leerjaar 3-4

groep leerkracht Ma. Di. Wo. Do. Vr.
Waterland Amanda Hartlief 0 0 0    0
José Vrij        0  
Oerwoud Maaike Zijlstra   0  0  0  
Marieke Vesseur   0        0
Koraalrif Linde Rabbeljee 0 0 0 0
           
Droomland Karin Rademaker  0  0      0
Lisanne Loep      0  0  


Tussenbouw leerjaar 5-6

groep leerkracht Ma. Di. Wo. Do. Vr.
Atlantis Bouke Moos 0 0  0  0
           
Eiland Nancy Knaven       0
Margriet Jeninga 0 0 0    
Regenboog Nancy Knaven 0 0      
Cindy van Wieringen      0  0  0
Kraaiennest Daniel Valstar 0 0 0 0 0
           


Bovenbouw leerjaar 7-8

groep leerkracht Ma. Di. Wo. Do. Vr.
Noorderlicht Frank Hoefnagels     0 0  
Ireen Brans 0  0      0
Melkweg Magdalien Waardenburg   0 0  0  
Lisanne Loep 0       0
Kringloop Daniëlle Bruijs 0     0 0
Emmy Benning    0  0    
              
           


Overige taken

Naam Taak
Jan Verhagen Vakleerkracht gym groep 3 t/m 8
Esther Boverhuis Externe vakleerkracht muziek groep 1 t/m 4
Valerie Hussem Administratief medewerker (ma/di/do)
Paul Koene Conciërge (wo/vr)
Rina de Blieck Intern begeleider groep 1 t/m 4 (ma/di/wo/do)
Judith van Oers Intern begeleider groep 5 t/m 8 (di/wo/do)
Lina van Haagen Ouder & kind coach - De Brede Hoed
Lenka Boswijk Onderwijsondersteuner (ma/di/do/vr middag)
Sandra van der Meulen Schoolleiding  (ma/di/wo/do/vr)
Elio Federico Systeem beheer en gebouw toegangsbeheer (extern)
Louis Piek Technisch gebouwbeheer (extern)